Fundacja Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu
poszukuje pracownika na stanowisko instruktor zawodu w Pracowni Terenów Zielonych
w Zakładzie Aktywności Zawodowej

ul. Mieleckiego 4a 45-115 Opole tel. 77 4415151 e-mail: dom@fundacja-dom.opole.pl

Nazwa stanowiska: Instruktor praktycznej nauki zawodu

Kod: 232002

Nazwa stanowiska: Instruktor zawodu w Pracowni Terenów Zielonych

Opis stanowiska:
Praca z 8-osobową grupą pracowników niepełnosprawnych w stopniu znacznym lub umiarkowanym.
Nauka zawodu pracownika terenów zielonych:
1) instruktaż w zakresie: dbanie o tereny zielone przy budynkach Fundacji oraz u zleceniodawców: aranżacja terenów zielonych, koszenie trawników, nasadzanie i przycinanie krzewów i drzew, nasadzanie kwiatów
2) zarządzanie małym zespołem i organizowania pracy
3) obsługa i konserwacja sprzętu i narzędzi ogrodniczych
4) prowadzenie dokumentacji

Wykształcenie: średnie ogrodnicze lub wyższe

Kwalifikacje:
Świadectwo ukończenia szkoły średniej – ogrodnictwo lub wyższej – architektura krajobrazu, świadectwa kwalifikacyjne z kursów i szkoleń

Umiejętności:
– zarządzania zespołem
– umiejętność korzystania ze sprzętu ogrodniczego, florystyka, arteterapia

Umowa na zastępstwo: 1 rok, cały etat tj. 40 godzin tygodniowo, 8 godzin dziennie

Wynagrodzenie:
– okres próbny – 3 miesiące – 1850 zł brutto miesięcznie
– po okresie próbnym – od 2450 zł do 2700 zł brutto miesięcznie

Zgłoszenia do 31.08.2016

Kontakt i dodatkowe informacje:

Prezes Fundacji Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu
Teresa Jednoróg
tel. 668 044 420 e-mail: teresa@fundacja-dom.opole.pl