W piątek 1 października 2021 r. rusza II tura elektronicznej rejestracji na kursy zmienne ogólnouczelniane, realizowane w semestrze zimowym w roku akademickim 2021/2022.

Kursy, podobnie jak w poprzedniej rejestracji, zostały podzielone na trzy grupy: społeczne, humanistyczne i ogólne. Dodatkowo wyodrębniono kursy prowadzone w językach obcych. Studenci konkretnych kierunków w danym semestrze muszą wybrać kurs z konkretnej grupy kursów. Przypominamy, że studenci edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych wybierają:

• 2 rok licencjat – kurs społeczny
  • 2 rok mgr – kurs społeczny

Ważne, aby każdy student przed rejestracją na swoim koncie na stronie usosweb.uni.opole.pl sprawdził, czy ma dostęp do rejestracji, tak, by mógł swobodnie wybrać kurs, który go interesuje.

Rejestracja w II turze zapisów trwa od 1 do 7 października 2021 r.

Przypominamy, że wyklucza się możliwość zmiany oraz rezygnacji z przedmiotu, chyba że student, na pisemny wniosek, uzyskał zgodę dziekana.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz kontakt do osób odpowiedzialnych za kursy zmienne ogólnouczelniane w poszczególnych jednostkach Uniwersytetu Opolskiego można znaleźć tutaj.

Link: http://bdss.uni.opole.pl/kursy-zmienne-ogolnouczelniane/