Wydziałowa Komisja Wyborcza informuje, że wybory do Uczelnianego Kolegium Elektorów w grupie nauczycieli akademickich posiadających tytułu naukowego profesora i stopnia naukowego doktora habilitowanego odbędą się 26 stycznia 2016 (wtorek) o godzinie 11.00 w sali nr 1.05 w Instytucie Sztuki.

Wydziałowa Komisja Wyborcza informuje, że wybory do Uczelnianego Kolegium Elektorów w grupie nauczycieli akademickich nie posiadających tytułu naukowego profesora i stopnia naukowego doktora habilitowanego odbędą się 28 stycznia 2016 (czwartek) o godzinie 12.00 w Sali nr 20 w Collegium Civitas.

Wydziałowa Komisja Wyborcza informuje, że wybory do Wydziałowego Kolegium Elektorów w grupie nauczycieli akademickich nie posiadających tytułu naukowego profesora i stopnia naukowego doktora habilitowanego odbędą się 28 stycznia 2016 (czwartek) o godzinie 14.00 w Sali nr 20 w Collegium Civitas.

Wydziałowa Komisja Wyborcza informuje, że wybory do Wydziałowego Kolegium Elektorów w grupie pracowników nie będących nauczycielami akademickimi odbędą się 28 stycznia 2016 (czwartek) o godzinie 16.00 w Sali nr 20 w Collegium Civitas.