W związku z wystąpieniem sytuacji zagrożenia epidemicznego od 17 stycznia 2022 r. do 21 stycznia 2022 r. zajęcia dydaktyczne dla studentów kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych będą się odbywać z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość – za pośrednictwem platformy MS Teams.
Terminy realizacji zajęć pozostają bez zmian. Lektoraty, kursy ogólnouczelniane i zajęcia z wychowania fizycznego odbywają się bez zmian.

Studenci mogą indywidualnie korzystać z pracowni artystycznych zgodnie z zasadami określonymi w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
Decyzja o formie prowadzenia zajęć w kolejnych tygodniach jest uzależniona od rozwoju sytuacji epidemicznej na Wydziale Sztuki.