RGB – Multimedialne warsztaty i wystawa

30 września o godz. 18.00 w Muzeum Śląska Opolskiego przy ul. Św. Wojciecha 13 odbyła się multimedialna wystawa pt. “RGB”. Wystawa była podsumowaniem warsztatów z zakresu mappingu 3D i kontroli live obrazu wideo. Warsztaty odbywały się pod opieką pracowników Wydziału Sztuki Uniwersytetu Opolskiego dr hab. Bartosza Posackiego, mgr Pauliny Ptaszyńskiej i mgr Michała Misiury.

Uczestnikami Warsztatów byli studenci i absolwenci Wydziału Sztuki UO: Mateusz Domeradzki, Patrycja Kostyra, Jakub Kubara, Emilia Michta, Anna Molokanova, Natalia Nosova, Mikołaj Praczuk, Michał Przyszlak, Emilia Świecka, Krzysztof Tarnowski. Organizatorem warsztatów było Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Fot. A. Molokanova, B. Posacki, P. Ptaszyńska