Nastroje, nas troje. Epilog – Otwarcie Muzeum Polskiej Piosenki

Instytut Sztuki Uniwersytetu Opolskiego, jest współorganizatorem wystawy „Nastroje, nas troje – Epilog” będącej oficjalną inauguracją działalności Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu. Uroczyste otwarcie wystawy odbyło się 5 czerwca 2014 roku o godzinie 18.00. Gospodarzem wieczoru obok dyrektora Jarosława Wasika była Maria Szabłowska oraz zaproszeni goście specjalni: Danuta Grechuta, Jaga Kofta, Magda Umer, Andrzej i Jacek Zielińscy.
Organizator wydarzenia: Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu
Współorganizatorzy: Instytut Sztuki Uniwersytetu Opolskiego, Entropia Słowa, Audio Cast, Narodowe Centrum Polskiej Piosenki

Kurator: Artur Wolski
Koordynatorzy projektu: Jarosław Wasik, Anita Koszałkowska
Aranżacja: Bartosz Posacki, Paulina Ptaszyńska
Opracowanie graficzne: Bartosz Posacki, Paulina Ptaszyńska
Zdjęcia: Przemysław Gorlas
Autorami animacji prezentowanych na wystawie są studenci Instytutu Sztuki UO: Angelika Eckert, Paweł Klimczak, Marek Szymczak
Wystawę oglądać można w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu od 7.06.2014 do 15.06.2014.

Fot. P. Ptaszyńska