Już dziś 15.10.2016 o godzinie 00:00 rozpoczynamy charytatywną aukcję sztuki Naprawmy Szczebla. Na aukcję trafiły grafiki, fotografie, rzeźby, malarstwo i rysunki otrzymane od studentów, absolwentów i pracowników Instytutu Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. Wszystkie z myślą o pomocy dla studenta naszego Instytutu Patryka Wojdy „Szczebla” który w maju tego roku uległ poważnemu wypadkowi w którym doznał urazu rdzenia kręgowego. Na aukcję trafiło ponad 100 prac z niemal wszystkich dyscyplin artystycznych, w różnych formatach i w różnych cenach wywoławczych. Mamy nadzieję że każdy zainteresowany znajdzie tam coś odpowiedniego dla siebie. Wszystkie uzyskane środki zostaną przeznaczone na sfinansowanie dalszej rehabilitacji „Szczebla” która jest niezbędna żeby mógł powrócić do pełnej sprawności. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy gorąco do udziału w aukcji. A więc wszyscy razem NAPRAWMY SZCZEBLA!

Wszystkie prace wystawione na aukcji można znaleźć pod poniższym linkiem:
CHARYTATYWNA AUKCJA SZTUKI – NAPRAWMY SZCZEBLA