25.06.2018 o godzinie 18:00 zapraszamy do Galerii Zamostek Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu, na multimedialną wystawę pt. Mów.

“Mów” to intermedialna wystawa zrealizowana przez studentów I roku studiów magisterskich Wydziału Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. Na wystawie znajdą się prace wykorzystujące szeroko rozumiane działania z zakresu nowych mediów: projekcje, instalacje multimedialne, animacje, wideo art i projekty dźwiękowe. Eksponowane prace są indywidualną interpretacją tematu którym był język polski oraz język jako fenomen uniwersalny.

autorzy prac: Martyna Burkowska | Laura Chmurowska | Mateusz Czachor | Katarzyna Gasz | Vanessa Kopton | Joanna Kurek | Karolina Lisek | Anna Molokanova | Anna Omelay | Maria Radochońska | Lada Shylenko | Krzysztof Tarnowski | Monika Witkowska | Anastasiia Vodianko | Anastasiia Zadorozhnia

Prace zostały zrealizowane w Pracowni Multimediów Wydziału Sztuki UO pod opieką artystyczną dr hab. Bartosza Posackiego i mgr Pauliny Ptaszyńskiej.

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Ojczysty – dodaj do ulubionych.

Patroni medialni:

– TVP3 Opole