Noiz Foundation ogłasza konkurs „MOTION GRAPHIC for KIDS” w porozumieniu z Dr Baron – Centrum Stomatologii Estetycznej oraz Instytutem Sztuki Uniwersytetu Opolskiego.

W czwartek 01 grudnia 2016 o godzinie 19:30 w sali 1.05 w Instytucie Sztuki UO odbędzie się spotkanie z Dr Baron, w trakcie którego szczegółowo przedstawiony będzie temat zadania oraz wymogi jego realizacji.

Konkurs jest skierowany do wszystkich studentów Instytutu Sztuki, w związku z czym brać w nim mogą również lata, które nie mają włączonego tematu konkursowego do zadań semestralnych.

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu animowanej infografiki w dowolnej technice na podstawie regulaminu oraz briefu konkursowego zawierającego wszystkie wytyczne realizacji. Tematem infografiki jest dziecięca profilaktyka stomatologiczna prowadzona przez Dr Baron – Centrum Stomatologii Estetycznej.

W konkursie jest przewidziana nagroda pieniężna w wysokości 1000zł dla autora najlepszej pracy. Organizator zastrzega sobie również możliwość przyznania wyróżnień w wysokości 400zł jeśli zostanie wyłoniony laureat nagrody głównej.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Pliki do pobrania:
Pakiet materiałów konkursowych