REKRUTACJA DO PROGRAMU
NA ROK AKADEMICKI 2019/2020

Zapraszamy studentów Wydziału Sztuki UO do wyjazdów na studia i praktyki w ramach programu Erasmus+ w przyszłym roku akademickim. Rekrutacja dotyczy zarówno Programu Erasmus+, jak i Programu PO WER (stypendyści z dodatkiem socjalnym oraz specjalnym).

Rekrutacja potrwa od 04.03.2019 do 22.03.2019

Wszystkich chętnych prosimy o:
1. Wypełnienie wniosku wyjazdowego (dostępnego w załączeniu lub do pobrania na stronie www.erasmusplus.uni.opole.pl)
2. Nadesłanie zgłoszenia na adres mhlawacz@uni.opole.pl i umówienie się na rozmowę kwalifikacyjną z koordynatorem wydziałowym Magdaleną Hlawacz (tel. +48 501 577 666) w terminie do 15 marca 2019 roku

Wyjazdy w ramach programu Erasmus+ są dofinansowywane miesięcznym stypendium (stawki stypendiów na stronie programu) dla wyrównania kosztów życia za granicą.

Wydział Sztuki UO ma obecnie podpisane umowy z następującymi uczelniami:

Universitat de Barcelona, Hiszpania
Universidade do Porto, Portugalia
Accademia Di Belle Arti Di Carrara, Włochy
Hochschule Trier, Niemcy
Ostravska Univerzita, Czechy
Silesian University of Opava, Czechy
Hasan Kalyoncu University, Gaziantep, Turcja
Eskisehir Osmangazi Universitesi, Turcja
Mimar Sinan Fine Arts University, Stambuł, Turcja
Goce Dolcev University of Stip, Macedonia

Wszystkie niezbędne informacje można znaleźć tutaj: